- سه‌شنبه، ۱۶ خرداد ۱۴۰۲

برگزاری جلسه شورای عمومی اعضأی هیات علمی در دانشکده زبان‌ها وادبیات خارجی

برگزاری جلسه شورای عمومی اعضأی هیات علمی در دانشکده زبان‌ها وادبیات خارجی


برگزاری جلسه شورای عمومی اعضأی هیات علمی در دانشکده زبان‌ها وادبیات خارجی

در هفته اول سال تحصیلی جدید، روز دوشنبه 3 مهرماه سال جاری جلسه شورای عمومی با حضور اعضای محترم هیأت علمی در اتاق شورای اصلی دانشکده زبان‌ها وادبیات خارجی تشکیل شد.

در ابتدا رییس محترم دانشکده با اشاره به هفته دفاع مقدس و آغاز سال تحصیلی جدید، از رشادت‌های رزمندگان و جانبازان در دوران دفاع مقدس به نیکی یاد کردند و با اشاره به آیاتی از قرآن کریم در مقام انسان حقیقی، به مقام حضرت اباعبدا...الحسین علیه السلام و شهدای دشت کربلا اشاره و فرارسیدن ایام محرم و سوگواری سید و سالار شهیدان را به حضار تسلیت گفتند. سپس با اشاره به برگزاری جلسه شورای عمومی، موضوع و اهمیت این جلسه را به اعضای محترم هیأت علمی یادآور شدند.

پس از سخنانِ ریاست محترم، معاون محترم آموزشی درخصوص برگزاری کلاس‌ها و آیین نامه حضور تمام وقت استادان در دانشکده سخن به میان آوردند. و پس از ایشان، معاون محترم پژوهشی با اشاره به سخنرانی‌های پژوهشی در سال گذشته، این گونه جلسات و نشست‌ها را بسیار پُر اهمیت دانسته و به ایجاد کُرسی‌های نظریه پردازی در دانشکده اشاره نمودند.

از دو مهمان ویژه در این جلسه دعوت به عمل آمده بود که ابتدا مهمان اول آقای دکتر موسی‌خانی، مدیرکل محترم خدمات پژوهشی و انتشارات دانشگاه همراه با آقای نظام آبادی، کارشناس تصحیح و تنفیح انتشارات دانشگاه در جلسه حاضر شدند. آقای دکتر موسی‌خانی با اشاره به روند خدمات چاپ کتاب، به راهکارهایی مانند سامانه الکترونیکی جهت ارتقاء و تسریع چاپ منابع علمی اشاره نمودند. هم‌چنین آقای نظام آبادی در رابطه با تشکیل جلسات و نحوه تصمیم‌گیری‌ها سخنانی برای حضار ایراد نمودند و سپس هر دو مهمان به پرسش‌هایی که از سوی اعضای هیأت علمی مطرح شد، پاسخ دادند.

دومین مهمان ویژه آقای دکتر سید امید فاطمی رییس مرکز آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه تهران، ضمن اشاره و توضیحِ اقداماتی که در اجرائی شدن آموزش‌های مجازی و الکترونیکی در حوزه دانشجویی و نیز آموزش‌های آزاد صورت گرفته، به پرسش‌های استادان حاضر در جلسه پاسخ دادند. جلسه مذکور با صرف ناهار به کار خود پایان داد. 

روابط عمومی دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی

آدرس کوتاه :