- چهارشنبه، ۳۰ خرداد ۱۴۰۳

برگزاری همایش دوسالانه IELTI8

برگزاری همایش دوسالانه IELTI8


برگزاری همایش IELTI 8 در دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی

برگزاری همایش دوسالانه IELTI8

هشتمین همایش دو سالانه "بررسی مسائل آموزش زبان انگلیسی در ایران" روز چهار شنبه 29 شهریور 1396 در دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران برگزار گردید.

همایش مذکور با حضور متخصصین حوزه آموزش زبان انگلیسی، استادان دانشگاه‌های سراسر کشور، مدرسین، معلمین و دانشجویان از تمام نقاط ایران و با حضور مهمانان ارزشمند، جناب آقای دکتر کیانی، معاون نظارت، ارزیابی و تضمین دروس دانشگاه فرهنگیان، جناب آقای دکتر نوید ادهم، دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش، و حضور افتخاری جناب آقای دکتر زرافشان، معاون محترم آموزش متوسطه وزارت آموزش و پرورش کار خود را آغاز نمود.

در ابتدا پس از تلاوتی چند از آیات قرآن کریم و پخش سرود جمهوری اسلامی و ایران و سرود دانشگاه تهران، جناب آقای دکتر ولی‌پور رییس محترم دانشکده، حضور مهمانان و مدعوین و شرکت‌کنندگان را به دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی دانشگاه تهران خیر مَقدم گفتند و طی سخنانی به اهمیت این همایش در هم فکری استادان، اندیشمندان و دانشجویان در نوگرایی پژوهش‌های زبان خارجی اشاره نمودند و سپس مراتب قدردانی خود را از دبیران علمی و اجرایی همایش در برگزاری کنفرانس، داوران مقالات، و عواملِ اجرایی ابراز نمودند.

پس از سخنرانی رییس دانشکده، جناب آقای دکتر علوی، دبیر علمی همایش، در سخنان کوتاهی، مراحل آماده سازی و اجرای همایش را برای حاضرین برشمردند

سپس مهمانان ویژه همایش، جناب آقایان دکتر کیانی از دانشگاه فرهنگیان، دکتر نوید ادهم دبیرکل شورای عالی آموزش و پرورش و دکتر زرافشان معاون متوسطه وزیر آموزش و پرورش ، هم‌چنین استادان آموزش زبان انگلیسی دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی به ایراد سخنرانی پرداختند. به این ترتیب افتتاحیه همایش به پایان رسید و شرکت کنندگان به کلاس‌ها و سالن‌هایی که برای برگزاری همایش مهیا گردیده بود هدایت و مقالات خود را ارائه نمودند. جدول زمان‌بندی این همایش شامل بیش از 120 مقاله برای ارائه و چند مقاله به عنوان پوستر بود که تا عصرِ روز 29 شهریور ادامه و پس از مراسم اختتامیه به کار خود پایان داد. 

روابط عمومی دانشکده زبان‌ها و ادبیات خارجی

آدرس کوتاه :