نمایشگر دسته ای مطالب

بازگشت به صفحه کامل

مراکز آموزش‌های آزاد

مراکز آموزش‌های آزاد


آشنایی با آموزش‌های آزاد در حیطه آموزش زبانهای خارجی:
 
دانشگاه تهران در سال 1379 در راستای ارتقاء سطح علمی دانش زبانی زبان آموزان، دانشجویان،  سازمان‌ها، وزارتخانه‌ها و کلیه مراکزی که به نحوی با خارج از کشور در ارتباط هستند و نیز ایجاد تعامل بین دانشگاه و قشرهای مختلف جامعه، دو مرکز را با بهره‌برداری از مدرسین دانشگاه، دانشجویان تراز اول دکتری و فارغ‌التحصیلان رشته‌های تدریس زبان پایه گذاری نمود. این دو مرکز اکنون تحت عنوان ساختمان شماره 2 و ساختمان شماره 3  شناخته می شوند.
 
 
مرکز شماره 1 :
 
این مرکز واقع در ساختمان دانشکده و دارای فضاهای آموزشی متعدد می باشد که در سال 1393 مورد بازبینی قرار گرفته ومقارن با هشتادمین سال تأسیس دانشگاه تهران(1393) مورد بهره برداری قرار گرفت. در این مرکز ثبت نام و برگزاری دوره‌های عمومی و تخصصی ذیل صورت می‌گیرد:
 
• زبان انگلیسی ویژه خردسالان، کودکان و نوجوانان
 
• دوره های تخصصی (ورک شاپ برای دوره سخنوری و اصول و فنون گویندگی)
 
• برگزاری کلاس برای بانک‌ها و موسسات
 
• ثبت نام و برگزاری آزمونهای TEF   و  TEFAQ
 
 
مرکز شماره 2:
 
در این مرکز زبان‌هایی چون «انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، روسی، ترکی استانبولی، ژاپنی، کره‌ای، چینی، عربی، هندی، گرجی، اردو، ارمنی، سانسکریت، یونانی باستان، یونانی، پرتقالی، هلندی، سوئدی، لاتین، آرامی، پارسی باستان، پارسی میانه، اوستایی، مالایی، عبری، تایلندی، ویتنامی، اندونزیایی، سواحلی و هوسایی» تدریس می شوند.
 
این مرکز واقع در میدان انقلاب، ابتدای خیابان کارگر شمالی، نرسیده به چهارراه نصرت، نبش کوچه عروجی، پلاک 1505 می‌باشد. علاقمندان به یادگیری زبان‌های مختلف می‌توانند از طریق تماس با تلفن‌های ذیل اطلاعات لازم مربوط به ثبت نام را کسب نمایند. 66495630 – 66495545
 
علاقمندان همچنین می‌توانند  به سایت این مراکز به آدرس http://utlc.ir  مراجعه نمایند
 
 
مرکز شماره 3:
 
دوره‌های تخصصی‌تر مربوط به آموزش زبان انگلیسی و آمادگی برای آزمون های بین المللی از جمله UTEPT، DELE، IELTS، TOEFL، T?MER و همچنین برگزاری این آزمون‌ها در مرکز شماره 3 صورت می‌گیرد. در پایان هر یک از دوره ها، به زبان آموزان گواهینامه معتبر پایان دوره از سوی دانشگاه تهران اعطا می‌شود.
 
مرکز شماره 3 آموزش های آزاد در  خیابان طالقانی - بین خیابان قدس و وصال شیرازی – پلاک ‌574 واقع می باشد.
 
تلفن های تماس:66412566 – 66412565 – 66412564  به طور مستمر پاسخگوی زبان آموزان می باشد.
 
علاقه‌مندان همچنین می توانند به سایت این مراکز به آدرس  http://utlc.ir  مراجعه نمایند.